Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 31.05.2018 08:51
Sea of Thieves. Co przynosi ze sobą nowy, darmowy update
1306V

Sea of Thieves. Co przynosi ze sobą nowy, darmowy update

Cisza na morzu? Rum się skończył, a Kraken zwiał pod jakąś skałę? Gracze Sea of Thieves znają tego typu uczucie zbyt dobrze - nudę. Rare jednak przybywa z pomocą i wrzuca na pokład pierwszy darmowy update przynoszący ze sobą tak potrzebną, nową zawartość. Oto, co znajdziecie w The Hungering Deep.

Po premierze Sea of Thieves spotkało się z mocną krytyką odnośnie braku zawartości czy choćby namiastki jakiejkolwiek fabuły. Osobiście uwielbiam nową grę Rare ze względu na niepowtarzalne i zapadające w pamięć podróże oraz pojedynki morskie z innymi graczami.

Sea of Thieves - recenzja

Nie zmienia to jednak faktu, że fanom Sea of Thieves nowy kontent należał się jak psu buda. Ja też już od jakiegoś czasu nie odpalałem gry, czekając na jakiś powiew świeżości. Rare właśnie wypuściło pierwszy, znaczący zestaw nowości oraz swego rodzaju namiastkę fabuły. Update jest darmowy i trafił właśnie zarówno na Xbox Ona, jak i na PC.

The Hungering Deep dodał do gry sporo nowych rzeczy, które z pewnością urozmaicą trochę formułę rozgrywki. Przede wszystkim pojawiło się czasowe wydarzenie, w trakcie którego będzie można - idąc tropem opowieści niejakiego "Merry" Merricka - zapolować na pewnego tajemniczego stwora kryjącego się w głębinach morza. I nie, nie są to macki Krakena, które wszystkich rozczarowały niedługo po premierze, tylko naprawdę gruba ryba. Nazywa się Megalodon i wg. doniesień pierwszych graczy, którym udało się z nią zetknąć, walka z nią jest o wiele trudniejsza niż z Krakenem. Czyli jest tak, jak być powinno.

Ponadto do gry dodano... gadającą trąbkę, dzięki której zaalarmujemy innych graczy o naszej obecności, zaś do listy standardowych instrumentów służących do grania szant dodano bębenek. Do tego dochodzą również flagi dla naszych statków, oraz nowe elementy kosmetyczne dla piratów, w tym tatuaże i blizny. Przy okazji The Hungering Deep wprowadzono również szereg poprawek technicznych, m.in. poprawki zw. z pop-inem i problemami z serwerami.

Czy takie nowości to wystarczająca dla Was zachęta, by wrócić do gry?  

Tagi: Microsoft Rare Sea of Thieves The Hungering Deep

Nie przegap