Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2018 18:31
For Honor dopiero zaczyna swoje życie. Ubisoft może szykować nową kampanię
1153V

For Honor dopiero zaczyna swoje życie. Ubisoft może szykować nową kampanię

Francuska korporacja nie zamierza pochować For Honor, a w zasadzie dopiero teraz produkcja ma rozkochać w sobie graczy z całego świata. Ubisoft ma ogromne plany związane z tytułem, więc możemy liczyć na wiele pojedynków wikingów, rycerzy oraz samurajów.

For Honor zadebiutowało z pewnymi problemami, ale autorzy systematycznie pracują nad poprawieniem produkcji i jednocześnie przygotowują dodatkową zawartość. W połowie lutego gra świętowała „roczek”, ale to dopiero początek.

Ubisoft na E3 2018. Firma potwierdza pierwsze gry i zapowiada niespodzianki

Pierwsze 12 miesięcy nie było łatwe dla deweloperów For Honor, ale autorzy przez cały ten czas współpracowali ze społecznością i dzięki wykonanej pracy produkcja działa teraz znacznie lepiej. Studio dopracowało rozgrywkę, zajęło się porządnym balansem postaci, a nawet przerzuciło zmagania na dedykowane serwery.

Twórcy chcą wciąż wspierać grę, więc możemy liczyć na kolejne tryby, nowych bohaterów, czy też świeżutkie lokacje. For Honor jest rozwijane jak Rainbow Six Siege, więc gracze mają dostęp do całej zawartości za darmo i tylko wojaków (podobnie jak w shooterze żołnierzy) kupujemy za jedną z dwóch walut.

For Honor będzie prezentowane na tegorocznym E3 i prawdopodobnie możemy w tym wypadku spodziewać się nowej kampanii – studio pod koniec materiału wspomina o pewnej niespodziance i nawet pozwala spojrzeć na tajemniczą kobietę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: For Honor gameplay Ubisoft zwiastun

Nie przegap