Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2018 14:05
Sony pracuje nad nową grą w tajnym zespole. Tytuł rozwijany przez byłego projektanta Uncharted 4 i The Last of Us
1138V

Sony pracuje nad grą w tajnym zespole. Tytuł rozwijany przez projektanta Uncharted 4 i The Last of Us

Japońska korporacja ma zaoferować graczom wiele nowych i ekskluzywnych produkcji. To właśnie z tego powodu Sony dba o nowe zespoły, które mają w kolejnych latach dostarczyć na rynek mocne gry. Nad jednym z takich projektów czuwa Quentin Cobb.

Sony nie zawiodło graczy systematycznie dostarczając na rynek mocne i ekskluzywne produkcje przygotowywane przez wewnętrzne zespoły Japończyków. Firma dba teraz o podwaliny pod kolejną generację i na czele jednego z zespołów stanął Quentin Cobb.

The Last of Us Part 2. Naughty Dog zaprasza na konferencję Sony na E3 2018

Quentin Cobb to projektant, który miał okazję pracować dla Naughty Dog przy Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz The Last of Us. Mężczyzna postanowił pochwalić się na Twitterze otrzymanym zadaniem – pracuje on nad tajnym projektem dla japońskiej korporacji.

Deweloper został mianowany „Starszym Projektantem gier w Sony”, ale nie zdecydował się powiedzieć, w którym zespole będzie pracował. Nie jest to przypadek, ponieważ twórca ma pracować dla aktualnie nieujawnionego zespołu.

Mężczyzna po odejściu z Naughty Dog miał okazję rozwijać jeden z projektów DayBreak Game Company, jednak Sony zdecydowało się pozyskać utalentowanego twórcę, który otrzymał teraz znacznie ambitniejsze zadanie.

Aktualnie nie możemy liczyć na konkretne szczegóły dotyczące produkcji.

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap