Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2018 15:05
LEGO DC Super-Villains oficjalnie! Zajawka potwierdza nową przygodę
583V

LEGO DC Super-Villains oficjalnie! Zajawka potwierdza nową przygodę

Stało się! Warner Bros. właśnie ujawnił krótką zajawkę, która potwierdza prace nad  LEGO DC Super-Villains. Jeszcze w tym tygodniu będziemy świadkami pełnej prezentacji, a dzisiaj możemy zerknąć na pierwszy materiał.

Pierwsze plotki o LEGO DC Super-Villains pojawiły się wiele tygodni temu. Wtedy to tylko nieliczni wierzyli w pracę nad grą o superzłoczyncach, ale dzisiaj możemy potwierdzić, że przygoda powstaje i zadebiutuje pewnie jeszcze w tym roku.

LEGO DC Villains nadciąga? Warner Bros. zapowiada prezentację nowej gry

W zasadzie już w ubiegłym tygodniu mieliśmy pewność, że informatorzy nie kłamali. Warner Bros. uruchomiło specjalną podstronę, na której trwało odliczanie do 15:00. Na witrynie nie brakowało jednoznacznych informacji – „Dobrze jest być złym” oraz „Chaos nadchodzi” – który pozwalały graczom przygotować się na przygodę.

Na wielki zwiastun i pewnie datę premiery musimy zaczekać do jutra. Mogę śmiało przypuszczać, że gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste – identycznie jak LEGO Iniemamocni, którzy debiutują 15 czerwca.

Data premiery w tym wypadku będzie sporą ciekawostką – Traveller's Tales to ekipa, która bez najmniejszego problemu może jednocześnie produkować nawet dwie duże przygody i wrzucać je na rynek w przeciągu kilku miesięcy, ale czy LEGO DC Super-Villains wskoczą na półki sklepowe w drugiej połowie roku – jak wiadomo wrzesień i październik są już przeładowane, a najwięksi uciekają przed debiutem Red Dead Redemption 2.

Źródło: Twitter.com

Tagi: LEGO DC Super-Villains Traveller's Tales Warner Bros.

Nie przegap