Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 20:30
Creed: Rise to Glory na PlayStation 4. Rocky Balboa ekskluzywną postacią
1108V

Creed: Rise to Glory na PlayStation 4. Rocky Balboa ekskluzywną postacią

Fani boksu wciąż czekają na powrót serii Fight Night. Sytuację postanowili wykorzystać deweloperzy ze studia Survios, którzy jeszcze w tym roku zaoferują graczom Creed: Rise to Glory. Tytuł na licencji powinien zainteresować posiadaczy PlayStation VR.

W ostatnich miesiącach nie brakowało plotek dotyczących powrotu serii Fight Night, ale wciąż nie otrzymaliśmy konkretów. Wielu graczy wierzy, że pełna prezentacja gry odbędzie się na tegorocznym E3.

Fight Night powróci? Floyd Mayweather Jr. pracuje również nad własną grą

Sytuację stęsknionych sympatyków boksu postanowili wykorzystać deweloperzy ze studia Survios, którzy przygotowują Creed: Rise to Glory. Tytuł zmierza na PlayStation 4, a dokładnie na PlayStation VR i wykorzysta pełną moc japońskich gogli.

Twórcy przygotowują się do premiery, która odbędzie się w drugiej połowie roku, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na krótkie urywki z rozgrywki – sudio obiecuje intensywną rywalizację opierającą się na umiejętnościach. Według pierwszych opinii  Creed: Rise to Glory potrafi wymęczyć i na pewno nie będzie to miła produkcja na leniwe, niedzielne przedpołudnie, ponieważ chcąc powalić na łopatki rywala trzeba się mocno napocić.

Grę oczywiście promuje Sony, które potwierdziło, że jedną z ekskluzywnych postaci dla PlayStation VR będzie Rocky Balboa – aktualnie nie możemy spojrzeć na legendarnego pięściarza.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/05/23/creed-rise-to-glory-coming-to-ps-vr-with-exclusive-young-rocky-character/

Tagi: Creed: Rise to Glory playstation 4 playstation vr zapowiedź