Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 16:48
World War 3 na krótkiej zajawce. Polacy pokazują rywala dla Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4
1441V

World War 3 na krótkiej zajawce. Polacy pokazują rywala dla Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4

Należycie do grona graczy narzekających na prezentacje Call of Duty: Black Ops 4 oraz Battlefield V? To zerknijcie na krótką prezentację World War 3. Gliwickie The Farm 51 jeszcze w tym roku pozwoli zainteresowanym sprawdzić nową strzelankę.

Kilka miesięcy temu miałem okazję pojawić się na prezentacji World War 3 i byłem pod sporym wrażeniem koncepcji prezentowanej przez Gliwiczan. Twórcy z The Farm 51 mogą zainteresować swoim shooterem szerokie grono graczy.

World War 3 to „grywalny realizm”. Gliwiczanie mogą zwojować rynek

Małymi krokami zbliżamy się do pełnej prezentacji World War 3. Nie mogę aktualnie za wiele powiedzieć, ale wkrótce zerkniecie na efektowny zwiastun oraz nawet poznacie konkretne informacje dotyczące rozgrywki.

Tytuł jeszcze w tym roku trafi na Steam i World War 3 może okazać się ciekawą alternatywą dla Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4. Polacy pewnie nawet nie mierzą tak wysoko – w końcu Electronic Arts i Activision to grube ryby – ale The Farm 51 może wiele zyskać ze względu na sporo nieprzychylnych opinii po zapowiedziach wspomnianych tytułów.

Mam szczerą nadzieję, że w wypadku World War 3 nie zawiedzie gameplay, bo koncepcja przygotowywana przez Polaków wygląda naprawdę obiecująco. Gra może okazać się ciekawą propozycją dla sympatyków strzelania.

Źródło: YouTube.com

Tagi: teaser The Farm 51 World War 3 zwiastun