Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 13:31
World War Z na efektownym zwiastunie. Zombiaki atakują
832V

World War Z na efektownym zwiastunie. Zombiaki atakują

Sabre Interactive nie żartowało zapowiadając ogromne hordy biegających truposzy. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na kilka wydarzeń, na których nie brakuje żądnych krwi przeciwników. Sympatycy gatunku mogą zacierać rączki.

W ubiegłym roku Sabre Interactive potwierdziło przygotowanie tytułu w świecie World War Z. Twórcy inspirując się powieścią Maxa Brooksa oraz filmem w reżyserii Marca Forstera chcą zaoferować graczom wiele widowiskowych pojedynków.  

World War Z z hordami 1000 zombie na ekranie

World War Z będzie dostępne dla posiadaczy PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych jeszcze w tym roku, ale wciąż nie poznaliśmy konkretnych informacji dotyczących daty premiery. Tytuł powinien zostać szczegółowo zaprezentowany na tegorocznym E3, ale już teraz możemy zerknąć na kawał ciekawego zwiastuna.

Materiał został przygotowany z kilku fragmentów rozgrywki – grupa ocalałych stara się za wszelką cenę powstrzymać olbrzymie hordy przeciwników. Można nawet śmiało uznać, że właśnie na tym będzie polegać rozgrywka.

Już wcześniej autorzy zapowiedzieli bitwy z nawet 1000 bestiami i armie mają charakteryzować się unikalnymi cechami. Rywale będą dynamicznie reagować na nasze ruchy, czy też sytuację na ekranie, ponieważ podczas walk otrzymamy możliwość przykładowo niszczenia otoczenia, by spowolnić zombiaki lub nawet zupełnie zmienić ich drogę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PC playstation 4 Sabre Interactive World War Z xbox one

Nie przegap