Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 17:28
PUBG na Xbox One z nową mapą, kolejnymi broniami oraz pojazdami. Aktualizacja dostępna za darmo
452V

PUBG na Xbox One z nową mapą, kolejnymi broniami oraz pojazdami. Aktualizacja dostępna za darmo

PlayerUnknown's Battlegrounds w końcu otrzymało oczekiwaną aktualizację w wersji na Xboksa One. Posiadacze amerykańskiej konsoli przed rozpoczęciem zabawy muszą pobrać pliki, wśród których znajduje się Miramar.

Twórcy PUBG nie mogą narzekać na nudę. Studio wciąż dopracowuje produkcję w wersji na trzy platformy, a jednocześnie zespół musi pracować nad nową zawartością. Aktualnie najlepszą jakością może pochwalić się edycja na komputery osobiste.

Call of Duty: Black Ops 4 ma pobić Fortnite i PUBG. Wielkie ambicje studia

PUBG w wersji na Xboksa One w końcu otrzymał ważną aktualizację. Gracze przed rozpoczęciem zabawy muszą pobrać pliki, które zawierają między innymi Miramar, rewolwer R45, snajperkę Win94, a także specjalne pojazdy przygotowane do przemierzania piaszczystych terenów.

Studio z tej okazji opublikowało poniższy zwiastun, który może zachęcić niektórych graczy do zapoznania się z tytułem. Autorzy oczywiście informują, że w kolejnych tygodniach możemy spodziewać się łatek, które zajmą się optymalizacją.

Do produkcji trafiło również DLC, ale w tym wypadku nie musicie się obawiać o wpływu na rozgrywkę, ponieważ autorzy ponownie przygotowali kilka strojów. Twórcy PUBG zapewniają, że w grze nie pojawią się rozszerzenia zmieniające dla przykładu statystyki broni.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap