Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 21:05
Resident Evil 7 na Nintendo Switch wygląda i działa źle. Gameplay potwierdza duże problemy
2115V

Resident Evil 7 na Nintendo Switch działa źle. Gameplay potwierdza duże problemy

Capcom zdecydował się na bardzo nietypowy ruch związany z Resident Evil 7. Firma postanowiła wrzucić grę na Nintendo Switcha, jednak w tym wypadku nie możemy mówić o typowym porcie, ponieważ Japończycy streamują rozgrywkę na konsolę graczy. Pierwszy gameplay nie zachęca do wydawania gotówki.

Resident Evil 7 jest aktualnie oficjalnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Capcom zdecydował się wrzucić swoją perełkę na konsolę Nintendo, ale Japończycy wpadli na dziwny pomysł związany ze streamowaniem gry przez chmurę.

Resident Evil 7 trafi na Nintendo Switch dzięki wsparciu Chmury

Gracz w tej sytuacji pobiera wyłącznie klienta produkcji o wadze 45MB, a za resztę odpowiadają serwery. Propozycja jest dostępna wyłącznie w Japonii, ale niezawodny Cycu zdecydował się sprawdzić rozgrywkę z Polski i specjalista od porównywania grafiki nie poleca takiej zabawy.

Pierwsza próba rozgrywki w Resident Evil 7 nie należała do najprzyjemniejszych  – zrywanie połączenia, okropna grafika (jakość filmów z YT 360p/480p na 55 calowym TV), zatrzymywanie obrazu i spore opóźnienie na reakcje.

Oczywiście zaznaczam, że inaczej sytuacja może wyglądać w samym Kraju Kwitnącej Wiśni, ale aktualnie nie polecam wpadania na japoński eShop w celu kupienia Resident Evil 7, ponieważ nie możecie liczyć na odpowiednie doświadczenie. Capcom nie zapowiedział wrzucenia tytułu do europejskiego lub amerykańskiego sklepu Nintendo.

Tagi: Capcom gameplay nintendo switch resident evil 7

Nie przegap