Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 20:20
Ubisoft udostępnia bota również w Polsce. Zapytajcie Sama o Watch Dogs 3
930V

Ubisoft udostępnia bota również w Polsce. Zapytajcie Sama o Watch Dogs 3

Francuska korporacja kilka miesięcy temu udostępniła wstępną wersję Sama, czyli inteligentnego bota, który odpowiada na pytania graczy. Na początku propozycja była testowana wyłącznie w Kanadzie, ale teraz każdy zainteresowany może porozmawiać z SI.

Sam zasłynął na początku kwietnia, gdy jeden z graczy zapytał go o Watch Dogs 3, a asystent wspomniał o przygotowaniu produkcji. Teraz bot jest ostrożniejszy, ale jednocześnie zaprasza graczy do zabawy.

Watch Dogs 3 w produkcji. Potwierdza asystent

Ubisoft Sam jest dostępny w aplikacji Ubisoft Club – za jej pomocą możecie sprawdzać swoje statystyki w grach, czy też otrzymać informacje dotyczące postępów. Punktem głównym propozycji jest oczywiście wspomniany Sam, czyli „personalny asystent gracza”.

To właśnie on może pomóc zainteresowanym udoskonalić ich ataki w For Honor, wytłumaczy zawiłości fabularne, czy po prostu odpowie na najtrudniejsze pytania. Firma podkreśla, że Sam może odpowiedzieć na pytania dotyczące gier i usług Ubisoftu:

„Sam działa w oparciu o technologię Google Cloud’s Dialogflow Enterprise Edition pozwalającą na obsługę w czasie rzeczywistym wielu pytań dotyczących gier i usług Ubisoftu.”

Sam jest już dostępny na całym świecie, ale wciąż znajduje się w fazie beta i korzysta wyłącznie z języka angielskiego. Bota pobierzecie na urządzenia z systemami iOS lub Android, a poniższy zwiastun przedstawia całe założenia programu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ubisoft ubisoft sam watch dogs 3

Nie przegap