Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 16:05
Days Gone na ostatniej prostej. Twórcy usuwają błędy i wkrótce poznamy datę premiery
839V

Days Gone na ostatniej prostej. Twórcy usuwają błędy i wkrótce poznamy datę premiery

Sony Bend ma kilka miesięcy na ostatnie poprawki Days Gone. Twórcy nie ukrywają, że zakończyli główne prace nad grą, a wkrótce poznamy ostateczną datę premiery produkcji. To naprawdę interesująca sytuacja.

W przyszłym miesiącu będziemy świadkami konferencji Sony na E3 2018 i pewnie właśnie na tym wydarzeniu poznamy ostateczną datę premiery Days Gone. Twórcy nie ukrywają, że gra jest już w pełni grywalna i teraz zespół zajmuje się wyłącznie ostatnimi szlifami.

Days Gone na nowym fragmencie rozgrywki. Świat pełen przeciwników

Na temat pozycji wypowiedział się John Garvin  – scenarzysta i reżyser – który wspomniał, że wkrótce poznamy ostateczną datę premiery, a aktualnie grupa 20 testerów skupia się wyłącznie na przechodzeniu tytułu od początku do końca i raportowaniu wszystkich błędów.  

W zasadzie cały zespół Sony Bend zajmuje się teraz pielęgnowaniem kodu produkcji, a jednocześnie ekipa ma sprawić, by gameplay był przyjemniejszy i tytuł lepiej wyglądał. Możemy mieć jednocześnie pewność, że nie Days Gone nie przejdzie już fundamentalnych zmian.

Ta wiadomość w zasadzie potwierdza wcześniejsze plotki – Days Gone mogłoby zadebiutować pod koniec roku, ale Sony zdecydowało się przełożyć debiut na początek 2019 roku ze względu na obładowanie kalendarza.

Nie możemy przy tym zapomnieć, że studio poszukuje już pracowników do przygotowania nowego tytułu zmierzającego na konsolę Sony.

Źródło: https://wccftech.com/sony-bend-days-gone-date-before-long

Tagi: Days Gone playstation 4 Sony Bend

Nie przegap