Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 20:40
Dark Souls Remastered na premierowym i mocnym zwiastunie
859V

Dark Souls Remastered na premierowym i mocnym zwiastunie

QLOC odświeżył wielki klasyk From Software i już w najbliższy weekend wielu graczy może wrócić do Dark Souls. Produkcja trafi pierwszy raz na PlayStation 4 i Xboksa One, więc sympatycy umierania powinni przygotować się na wiele ekscytujących walk.

Nadal nie poznaliśmy konkretnych planów From Software na kolejne lata, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce zagramy w kolejną, wymagającą produkcję utalentowanych Japończyków. Dla wielu graczy dobrą rozgrzewką przed tymi atrakcjami będzie na pewno Dark Souls Remastered.

Dark Souls Remastered. Porady dla początkujących

Czy warto zainteresować się Dark Souls Remastered? Już wkrótce na portalu znajdziecie naszą opinię na temat gry, ale bez wątpienia będzie to idealny tytuł dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z tą pozycją na poprzedniej generacji lub na PC.

Za odrestaurowanie wersji na PlayStation 4 i Xboksa One odpowiada rodzimy QLOC i twórcy w tym wypadku zajęli się odświeżeniem oprawy, zwiększyli lobby, czy też ułatwili zmagania PVP dodając do produkcji arenę.

Przed samym debiutem możemy spojrzeć na zwiastun premierowy, który potrafi rozbudzić oczekiwania fanatyków gry. Autorzy materiału pozwalają spojrzeć na kilka ikonicznych bestii, czy też piękne miejscówki.

Czekacie? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: