Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 16:43
Agony z dodatkowym trybem. Twórcy pokazują Agonię
813V

Agony z dodatkowym trybem. Twórcy pokazują Agonię

Madmind jest przygotowane na wielką premierę swojej przerażającej historii i deweloperzy właśnie odkryli kolejną niespodziankę. W tytule pojawi się dodatkowy tryb, który pozwoli śmiałkom zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem.

Agony to najnowsza produkcja rodzimego Madmind. Twórcy zaprezentują graczom przerażającą opowieść przepełnioną brutalnymi scenami, a sama akcja zaprowadzi śmiałków w sam środek piekła. Premiera odbędzie się 29 maja.

Agony gotowe do premiery. Erotyka i szokujące sceny w nowym zwiastunie

Polacy opowiedzą pełnoprawną opowieść, jednak po zakończeniu przygody otrzymamy możliwość spędzenia przy tytule kolejnych godzin. Twórcy przygotowali tryb nazwany „Agonia”, który pozwoli zainteresowanym pobiegać po losowo generowanych poziomach – studio zapowiada wymagającą rozgrywkę, która wystawi na próbę umiejętności fanów.

W Agonii będziemy biegać po lokacjach stworzonych z ludzkich kości, czy też zamrożonych lodem komnatach i podczas tych podróży weźmiemy udział w losowych wyzwaniach. Gracze będą dla przykładu zbierać figurki rozrzucone po lokacjach.

Będzie to na pewno przyjemny dodatek, który powinien zaangażować miłośników gatunku. Na deser możecie spojrzeć na zwiastun zapowiadający atrakcję.

Tagi: agony gameplay Madmind