Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 21:42
Battlefield V. Okładka wyciekła na PlayStation Store
5889V

Battlefield V. Okładka wyciekła na PlayStation Store

Odliczacie minuty do wielkiej prezentacji Battlefield V? Pracownicy z DICE na pewno nie mogą narzekać na nudę, bo właśnie wyciekł jeden z materiałów, który miał zostać ujawniony podczas zbliżającej się prezentacji.

DICE wczoraj podgrzało atmosferę publikując krótki fragment zwiastuna Battlefield V. Materiał pozwolił umiejscowić wydarzenia i przygotować graczy na kolejne przyjemności. Pełna prezentacja odbędzie się już jutro.

Battlefield V na zajawce. Fragment zwiastuna rozbudza oczekiwania i potwierdza umiejscowienie akcji!

Nie musimy czekać na show z Londynu, by zapoznać się z okładką. Na PlayStation Store wylądowała pełna prezentacja gry, dzięki której możemy spojrzeć na żołnierza, który ozdobi pewnie wszystkie pudełka i będzie często prezentowany przez redakcje z całego świata.

DICE nie ma specjalnego szczęścia do okładek – w przypadku Battlefield 1 grafika pojawiła się w Sieci na kilka minut przed pełną prezentacją gry.  

Teraz pozostaje czekać na kolejne przecieki… W dniu zapowiedzi poprzedniego Battlefielda od samego rana pojawiały się plakaty, czy też nawet zdjęcia zapowiadające wydarzenie. Mam wrażenie, że tym razem nie będzie inaczej.

Battlefield V

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts okładka