Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 15:04
Dreams żyje. Media Molecule pokazuje edytor muzyki
527V

Dreams żyje. Media Molecule pokazuje edytor muzyki

Pewnie tylko najbardziej zagorzali fani Media Molecule wciąż czekają na Dreams i to właśnie dla nich autorzy właśnie opublikowali godzinny materiał prezentujący czystą rozgrywkę. Studio pokazuje proces tworzenia muzyki dla własnych projektów. 

Media Molecule to ekipa odpowiedzialna za kapitalną serię LittleBigPlanet oraz Tearaway. Twórcy od dobrych kilku lat pracują nad zupełnie nową marką, która zmierza wyłącznie na PlayStation 4.

W Dreams może pojawić się opcja tworzenia gier, które później sprzedamy na PlayStation Store

Dreams zostało ujawnione w czerwcu 2015 roku. Od tego czasu zobaczyliśmy kilka fragmentów rozgrywki z tytułu, ale wciąż nie mogę powiedzieć, by gra została odpowiednio przedstawiona szerokiej publiczności.

Tytuł mimo to wciąż powstaje, a studio postanowiło przerwać kolejną ciszę publikując bardzo obszerny materiał. Media Molecule pokazuje możliwość tworzenia muzyki w Dreams – jak wiadomo w propozycji będziemy „kreować marzenia”, więc odpowiedni podkład muzyczny na pewno się przyda.

Nadal nie mogę powiedzieć, by Dreams skradło moje serce, jednak może na tegorocznym E3 doczekamy się konkretnej prezentacji tytułu? Choć warto pamiętać, że wśród potwierdzonych pozycji first-party, na których chce się skupić Sony podczas imprezy w Los Angeles nie znalazła się gra Brytyjczyków.

Źródło: YouTube.com

Tagi: