Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.05.2018 19:44
Take-Two uważa, że PlayStation 5 pojawi się w 2020 roku
4396V

Take-Two uważa, że PlayStation 5 pojawi się w 2020 roku

Obecna generacja konsol skończy w tym roku już 5 lat, co będzie dosyć ważnym etapem w jej cyklu życia. Poprzednia w tym momencie zaczynała się nieco krztusić przepaścią, jaka wytworzyła się w kwestii mocy sprzętów. 

Jednymi z najlepiej poinformowanych w kwestii przeskoków generacyjnych są deweloperzy, którzy to muszą jak najwcześniej dostać informacje o tym co mogą zrobić i na jaki sprzęt.

Kody do GTA 5

Według prezesa jednego z najważniejszych wydawców w naszej branży, czyli posiadającego między innymi marki GTA, Borderlands czy NBA 2K, Take-Two, bardzo prawdopodobnym jest wypuszczenie PlayStation 5 właśnie w 2020 roku.

Oczywiście pan Strauss Zelnick nie może wypowiadać się za Sony, bo nie zna ich planów, ale jest pewien, że nie mamy się o co martwić w kwestii przełomu generacji, bo ich przechodzenie jest coraz prostsze, a sporą rolę w tym wszystkim odegra także platforma PC i moc, którą będzie oferować przeciętnemu użytkownikowi.

Jako przykład swoich osiągnięć w kwestii przechodzenia ze sprzętu na sprzęt, ukazuje GTA V, które to wycisnęło 110% mocy z PS3 i Xbox 360, a do tego jest jedną z najładniejszych gier na current-genach.

Tagi: ps5 Take-Two

Nie przegap