Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 20:40
The Division 2 zaoferuje znacznie więcej treści i lepszy end-game. Premiera do 31 marca
1612V

The Division 2 zaoferuje znacznie więcej treści i lepszy end-game. Premiera do 31 marca

Ubisoft nie zamierza zmarnować okazji. The Division 2 ma zadebiutować na rynku z większą zawartością od pierwowzoru, a jednocześnie deweloperzy dopracowują wyzwania dla największych miłośników produkcji.

Francuska korporacja wczoraj potwierdziła swoje plany na zbliżające się miesiące. Do 31 marca 2019 roku firma wrzuci na rynek trzy duże tytuły i jednym z nich będzie The Division 2.

Skull & Bones opóźnione. Ubisoft wkrótce wyda 3 duże gry AAA i chwali się wynikami

Wielka prezentacja gry odbędzie się już na tegorocznym E3. To właśnie na konferencji Ubisoftu poznamy między innymi datę premiery produkcji, a pewnie też zerkniemy na fabularny zwiastun oraz otrzymamy możliwość spojrzenia na czysty gameplay.

Yves Guillemot w trakcie spotkania z inwestorami nie ukrywał, że jego zespół został bardzo zaskoczony reakcjami graczy, którzy w ekspresowym tempie rozpracowali pierwszą „Dywizję”:

„Byliśmy nieco zaskoczeni tym, jak szybko ludzie konsumują zawartość w The Division. Z tego powodu współpracowaliśmy z zespołem, by wprowadzić znacznie większą zawartość na rynek i być gotowym na dostarczanie treści w kolejnych latach od wprowadzenia gry na rynek. Ciężko pracujemy, aby mieć pewność, że mamy do dyspozycji znacznie większą zawartość, dzięki której ludzie będą cieszyć się grą przez dłuższy czas.”

Szef Ubisoftu jednocześnie podkreślił, że kontynuacja otrzyma również lepszy end-game, dzięki któremu będziemy z większą przyjemnością spędzać czas na serwerach. Nie otrzymaliśmy w tym wypadku konkretnych liczb, ale mam nadzieję, że na wspomnianej prezentacji zostanie zaprezentowana skala The Division vs. The Division 2, która zapowie nadciągające przyjemności.

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-division-2-will-aim-for-more-content-at-launch-and-a-better-end-game-than-predecessor-ubisoft-says/

Tagi: the division 2 Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive