Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 17:06
Batwoman trafi do Arrowverse
1201V

Batwoman trafi do Arrowverse

Fani Arrowa, Flasha, czy też Supergirl mogą szykować się na kolejny crossover. Stephen Amell potwierdził pojawienie się w Arrowverse nowej postaci – Batwoman zaprezentuje swoje największe atuty w nowej historii.

Arrowverse to zestaw seriali przygotowywanych na podstawie bohaterów z komiksów wydawnictwa DC Comics. W tym „uniwersum” widzowie mogą oglądać Arrowa, Flasha, czy też oczywiście Supergirl.

Netflix z 1000 oryginalnych seriali oraz filmów do końca 2018 roku

Wszystkie seriale „żyją własnym życiem” i prezentują własne historie, ale od czasu do czasu scenarzyści decydują się na większe crossovery. W najnowszym wydarzeniu Supergirl, Legends of Tomorrow, Arrow oraz Flash zmierzą się z „wielkim złem” i skorzystają z pomocy Batwoman. W opowieści pojawi się mocne wspomnienie o Gotham City.

Wiadomość potwierdził Stephen Amell, który wciela się w Olivera Queena. Mężczyzna nie ukrywa, że jest niezwykle podekscytowany z tego powodu, ponieważ pierwszy raz będzie miał okazję walczyć u boku Batwoman.

Trudno powiedzieć, czy Batwoman może liczyć na własny serial, ale może jest to dobry moment na szersze przedstawienie nowej bohaterki. Wiem, że wielu narzeka na kolejne historie Arrowa, czy też Flasha, ale nie możemy zapomnieć, że obie serie miały swoje „momenty”, a ja nadal od czasu do czasu lubię się rozluźnić spędzając wieczór z tymi przygodami.

Jak wiadomo Batwoman to Katherine Kane, która zajmuje się ochroną Gotham City. Jest kuzynką Bruce'a Wayne'a, a w swoim czasie została wyrzucona z West Point z powodu jej preferencji seksualnych.  

Źródło: https://www.destructoid.com/batwoman-is-coming-to-the-arrowverse-in-the-next-crossover-event-503574.phtml

Tagi: Arrow Arrowverse flash supergirl