Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 17:36
Vampyr w złocie. Szykujcie się na wampira
767V

Vampyr w złocie. Szykujcie się na wampira

Dontnod Entertainment potwierdziło zakończenie prac nad Vampyr. Gra na pewno zadebiutuje w terminie, więc już wkrótce pierwsi zainteresowani wcielą się w wampira i będą walczyć z pokusą uśmiercania niewinnych.

Vampyr to wciąż spora zagadka. Tytuł został ujawniony w styczniu 2015 roku, ale twórcy oraz wydawca nie zdecydowali się w tym wypadku na ogromną kampanię marketingową. Od tego czasu zobaczyliśmy kilka zwiastunów oraz fragmentów rozgrywki, ale trudno powiedzieć, by deweloperzy zalali Internet materiałami z gry.

Vampyr nie pozwoli poprawiać błędów. 1 slot na rozgrywkę i bolesne konsekwencje

Mnóstwo informacji na temat produkcji otrzymamy już wkrótce, ponieważ mogę potwierdzić, że  Vampyr zadebiutuje 5 czerwca 2018 roku. Autorzy zakończyli wszystkie najważniejsze prace nad pozycją, kod trafił już do tłoczni, więc bez najmniejszego problemu na początku przyszłego miesiąca wcielimy się w „doktora z problemami”.

Jest to dobra nowina dla fanów produkcji Dontnod Entertainment – jak wiadomo studio rozwija również Life is Strange 2, więc w kolejnych tygodniach możemy oczekiwać konkretniejszych informacji dotyczących właśnie tej pozycji.

Ostateczne opinie na temat Vampyr poznamy zapewne na początku czerwca, jednak postaram się potwierdzić tę wiadomość, gdy polski wydawca dostarczy nam już kopię do recenzji. Kupujecie?  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive gra w złocie vampyr

Nie przegap