Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 14:37
PUBG na Xbox One z nową mapą. Wielkie zmiany nadchodzą
551V

PUBG na Xbox One z nową mapą. Wielkie zmiany nadchodzą

Sympatycy Playerunknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One mogą odetchnąć z ulgą. Twórcy zapowiedzieli wprowadzenie Miramar i już w przyszłym tygodniu produkcja przejdzie wiele zmian. Gracze mogą liczyć na znaczące usprawnienia.

PUBG działa, wygląda i oferuje najlepszą zawartość na komputerach osobistych. W ostatnich dniach nawet wersja mobilna otrzymała drugą lokację i w sumie tylko miłośnicy gry na Xboksa One byli pokrzywdzeni.

PUBG skłonił 15-latka do zamordowania studentki

Playerunknown's Battlegrounds otrzyma 24 maja (czwartek) już 13 aktualizację, która będzie dostępna dla wszystkich graczy na Xboksach One, Xboksach One S i Xboksach One X. Twórcy obiecują znaczące poprawienie wydajności i pliki jednocześnie wprowadzą mapę Miramar.

Zainteresowani od godziny 17:00 mogą sprawdzić pustynną lokację – w sklepie Microsoftu jest dostępny serwer testowy, dzięki któremu pobiegacie po miejscówce. Będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed prawdziwą walką, która rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Autorzy jednocześnie zapowiadają następne „plastry”. Gra w kolejnych tygodniach będzie wciąż rozwijana, jednak aktualnie nie poznaliśmy konkretów dotyczących wprowadzenia do tytułu między innymi mniejszej lokacji.

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap