Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.05.2018 12:52
Torment: Tides of Numenera za darmo przez weekend i inne promocje na Steam
931V

Torment: Tides of Numenera za darmo przez weekend i inne promocje na Steam

Chociaż Torment: Tides of Numenera sporo brakuje do poziomu klasycznego i kultowego Planescape: Torment, to tym oryginalnym RPG-iem i tak warto zainteresować się w promocji.

Nie było jeszcze tak dobrej okazji do poznania Torment: Tides of Numenera na PC. Gra w ten weekend (do godz. 21:00 w niedzielę) dostępna jest na Steam za darmo.

GTA V nadal sprzedaje się lepiej niż nowości AAA

Jeśli nie zdążycie przejść Torment: Tides of Numenera (co zajmuje - głównie w zależności od szybkości czytania danej osoby - od 20 do 50 godzin) można ten tytuł kupić w promocyjnej cenie. Obecnie na Steam tytuł wyceniany jest na 64,80 zł. Oferta zakończy się 21 maja.

To nie koniec promocji na Steam. Taniej w weekend możemy kupić również Śródziemie: Cień Wojny (107 zł) oraz Rainbow Six Siege (79,95 zł). W obu przypadkach pograć można za darmo przez weekend. Niestety Śródziemie: Cień Wojny ograniczono tylko do 1 rozdziału w gratisowym wydaniu.

Oprócz tego urządzono promocję z okazji 35-lecia Interplay. Kupić w niej można szereg staroci od tej firmy, takich jak Frespace 2, Descent, Prehistorik czy Sacrifice. Wszystkie gry z tej promocji znajdziecie tutaj.

Tagi: gratis Planescape: Torment promocja Steam torment za darmo

Nie przegap