Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2018 16:00
Overwatch świętuje 2 urodziny. Mnóstwo nowej zawartości i darmowy weekend
633V

Overwatch świętuje 2 urodziny. Mnóstwo nowej zawartości i darmowy weekend

Blizzard wciąż dopieszcza i rozwija swoją wielką strzelankę. Overwatch wkrótce będzie obchodził drugie urodziny i z tej okazji twórcy przygotowali sporo atrakcji dla aktualnych oraz nowych graczy. Poznajcie wszystkie szczegóły.

24 maja 2016 roku odbyła się premiera Overwatch. Blizzard zaskoczył przygotowując sieciowy shooter, który zgarnął oceny na poziomie 90-91%. Wielu dziennikarzy doceniło dynamiczną rozgrywkę i barwnych bohaterów.

Overwatch. Jak powstają bohaterowie? Rozmawiamy z twórcami

Gra od tego czasu jest systematycznie rozwijana. Blizzard zaoferował mnóstwo rozszerzeń w formie kolejnych herosów, map, czy też trybów i wszystkie te elementy trafiły do gry za darmo – studio jeszcze przed premierą zapewniło chęć rozwoju produkcji przez wiele kolejnych miesięcy i twórcy wciąż nie zawodzą oddanych sympatyków.

Najnowsze wydarzenie sezonowe rozpocznie się 22 maja i zakończy 12 czerwca – jest to specjalna impreza z okazji drugich urodzin produkcji i gracze w tym wypadku mogą oczekiwać: nowej mapy do trybu Deathmatch (Petra), pierwszego w historii Overwatch sezonu rywalizacji w trybie Deathmatch, studio przywraca znane rozróby i misje, gracze zgarną nowe elementy kosmetyczne (w tym 8 nowych, legendarnych skórek),  a jednocześnie podczas pierwszego logowania otrzymacie za darmo legendarną, rocznicową skrzynkę.

Możecie mieć jednocześnie pewność, że to nie koniec przyjemności. Blizzard ma kolejne plany na rozwój gry, o których usłyszymy w kolejnych miesiącach – nawet na poniższym materiale pojawia się pewna zajawka kolejnych skórek.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard dziennik dewelopera Overwatch