SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 16:08
Mission Impossible Fallout na zwiastunie. To może się udać?
1083V

Mission Impossible Fallout na zwiastunie. To może się udać?

Ethan Hunt już wkrótce wyruszy na kolejną misję. Niezawodny agent stanie do wyścigu z czasem, by zapobiec ogromnej katastrofie i ocalić cały świat. Zobaczcie prezentację najnowszego Mission Impossible.

Mission Impossible Fallout to produkcja przygotowana przez Christophera McQuarrie’a (m.in. „Na skraju jutra”, „Turysta”, „Walkiria”, „Podejrzani”). Amerykanin zajął się przygotowaniem scenariusza i usiadł na stołku reżysera.  

Han Solo: Gwiezdne wojny zbiera pozytywne recenzje!

Mission Impossible Fallout trafi do polskich kin 10 sierpnia, więc sympatycy Ethana Hunta muszą przygotować się na atrakcje. W głównej roli wystąpi ponownie Tom Cruise, który występuje w roli agenta od 1996 roku i miał oczywiście okazję pracować na planie wszystkich części Mission Impossible.

McQuarrie skupił się w tym wypadku na pokazaniu tragicznych konsekwencji, które są wynikiem źle wykonanej misji IMF (Impossible Mission Force). Gdy Ethan Hunt będzie chciał wypełnić zadanie, to CIA zacznie kwestionować jego lojalność oraz motywy, więc bohater będzie musiał zmierzyć się z czasem, wysłanymi zabójcami, a nawet swoimi byłymi sojusznikami.

Trudno nie odnieść wrażenia, że temat nie jest odrobinę oklepany, ale najnowszy zwiastun wygląda naprawdę zachęcająco. Może tym razem zostaniemy pozytywnie zaskoczeni i film zgarnie bardzo dobre oceny?

Źródło: YouTube.com

Tagi: