SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 19:15
World of Tanks z Warhammer 40,000. Wygrajcie stylizowany i potężny czołg
1210V

World of Tanks z Warhammer 40,000. Wygrajcie stylizowany i potężny czołg

Szał na World of Tanks nie mija. Gracze z całego świata wskakują w kolosalne maszyny i eliminują wrogów w ekscytujących pojedynkach. Uniwersum wciąż rośnie i dzisiaj mam okazję zaprezentować naszej społeczności kolejny owoc współpracy Wargamingu z Games Workshop, dzięki której do gry wjeżdżają stylizowane maszyny. Najwięksi fani serii mogą wygrać pięknego KV-2 (R) Valhallan Ragnarok.

Wargaming współpracował z Games Workshop przy okazji World of Tanks Blitz, ale teraz obie firmy postanowiły ponownie – pierwszy raz w przypadku World of Tanks – zaprezentować graczom z całego świata nowe maszyny. Odpicowane czołgi są dostępne wyłącznie w grze na komputerach osobistych.

World of Tanks i Gianluigi Buffon. Bramkarz ambasadorem włoskiej linii czołgów

Do World of Tanks właśnie trafiły KV-2 (R) Valhallan Ragnarok oraz BDR G1 B z mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Twórcy zdają sobie sprawę, że są to nietypowe maszyny, ale właśnie dzięki temu są wyjątkowe i na pewno wierni fani czołgów oraz Warhammera chętnie dołączą je do swoich kolekcji. Jednocześnie Wargaming podkreśla, że pojazdy powstały dzięki świetnym ludziom z zespołu Game Workshop, którzy chętnie pomogli w zrealizowaniu misji i zapewnili graczom kolejne sposoby na czerpanie radości z gry.

Tak prezentują się informacje dotyczące KV-2 Valhallan Ragnarok:

Ponure ciemności napływają z odległej przyszłości, sunąc w ślad za czołgiem ciężkim premium KV-2 (R), udekorowanym kamuflażem w stylu Valhallan Rangarok. W świecie Warhammera 40,000 lodowi wojownicy z planety Valhalla są znani w całej galaktyce jako jedna z najwytrwalszych i najbardziej zdeterminowanych armii ludzkości. Teraz możecie nieść ich sztandar na straszliwym KV-2!

Co specjalnego jest w KV-2 (R)?

 • Siła ognia: Haubica kalibru 152 mm z pociskami odłamkowo-burzącymi wyrządzi sporo szkody wszystkim czołgom, które staną jej na drodze, bez względu na ich poziom. Zapolujcie na grubego zwierza VIII poziomu lub bez trudu wyłączajcie z walki czołgi V poziomu!
 • Osłona: Choć pancerz KV-2 (R) nie jest specjalnie gruby, to idealnie nadaje się do taktyki drapania boków. Jest wystarczająco skuteczny, by radzić sobie pod ostrzałem, ale pamiętajcie o chronieniu przednich płyt.
 • Prędkość: Przyspieszenie może i nie jest zbyt powalające, ale KV-2 (R) na równym terenie i przy odrobinie czasu lub podczas jazdy z górki potrafi rozpędzić się do 40 km/h.

PODPOWIEDZI ZAWODOWCA:

 • Dobrze planujcie swoje strzały: Słaba celność oraz długi czas celowania i przeładowania oznaczają, że nie możecie sobie pozwolić na zmarnowany strzał. Strzelanie to tu, to tam po prostu nie wchodzi w grę.
 • Nie poruszajcie się sami: Po oddaniu strzału poszukajcie schronienia na jakieś 20 sekund – tyle potrwa przeładowanie działa. W tym momencie stajecie się wyjątkowo podatni na atak, a przeciwnik to wie. Wasze wsparcie powinno być na tym samym poziomie lub maksymalnie o poziom niżej.
 • Wykorzystajcie strach: KV-2 (R) często odstrasza swoim działem 152 mm czołgi, które mogłyby go zniszczyć.
 • Miejcie przy sobie zwiadowcę: Wasz zasięg widzenia na niewiele się zda, więc miejcie przy sobie sojuszniczy czołg lekki, jeżeli będziecie chcieli cokolwiek zobaczyć.

Dla ciekawskich przedstawiam również szczegóły BDR G1 B:

A jeśli czołg bojowy Astra Militarum to za mało, możecie spersonalizować swój BDR G1 B mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Żołnierze świata-ula zwanego Mordian są ponurymi, ale jednocześnie jednymi z najbardziej zdyscyplinowanych wojowników uniwersum Warhammera 40,000. Uszczknijcie nieco z ich słusznie zdobytej chwały i ruszcie do bitwy w czołgu noszącym barwy tego regimentu.

Specjalnie dla czytelników PPE.pl wraz z Wargamingiem przygotowaliśmy 10 pakietów na KV-2 Valhallan Ragnarok. Chcecie wygrać jeden z kodów? Napiszcie w komentarzu, czy Waszym zdaniem połączenie świata World of Tanks z uniwersum Warhammera to dobry pomysł. Każde celne spostrzeżenie zostanie nagrodzone zestawem:

 • Czołg KV-2(R)
 • Personalizacja „Valhallan Ragnarok”
 • Miejsce w garażu
 • Pełne przeszkolenie „zero-Skill” z Brothers-in-Arms Perk

Zapraszamy do zabawy!

Tagi: konkurs wargaming world of tanks