Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 17:55
Destiny 2 w Live League. Microsoft zaprasza na turniej
529V

Destiny 2 w Live League. Microsoft zaprasza na turniej

Polski oddział Microsoftu zaprasza na kolejny turniej z serii Live League. Gracze otrzymają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Destiny 2 i najlepsza drużyna otrzyma zaprojektowane przez siebie kontrolery do Xboksa One.

Polski oddział Microsoftu chętnie współpracuje ze społecznością graczy. Firma systematycznie organizuje turnieje esportowe, dzięki którym posiadacze Xboksów One mogą wygrywać najróżniejsze nagrody.

Destiny 2: Warmind na premierowym zwiastunie. Bungie zapowiada atrakcje

Najnowsze zawody powinny zainteresować fanów Destiny 2. Zmagania odbędą się na zasadach trzech na trzech i wszystkie zarejestrowane drużyny trafią do drabinki pojedynczej eliminacji. Mecze odbędą się na zasadach „Best of Three”, czyli zespół musi wygrać dwie potyczki, by zwyciężyć w całym spotkaniu.

Tak prezentują się ustawienia gry:

  • Tryb gry: SURVIVAL
  • Mapa: Zestaw map zostanie podany w tabeli turniejowej razem z terminami rozgrywek i będzie inny dla każdej rundy. Mapy należy rozegrać w podanej kolejności.
  • Pula map to: ALTAR OF FLAMES, JAVELIN-4 i THE DEAD CLIFFS.
  • Round Time Limit: 2:00
  • Rounds to Win: 4
  • Team Lives: 4
  • Host: Za założenie pierwszej gry i odpowiednie ustawienie gry odpowiedzialna jest drużyna rozstawiona wyżej w drabince turniejowej. Za założenie drugiej gry i odpowiednie jej ustawienie odpowiedzialna jest drużyna rozstawiona niżej w tabeli turniejowej. Trzecią grę zakłada drużyna, która zwyciężyła drugą grę. Błędne ustawienie gry może oznaczać dyskwalifikację z turnieju.

Najlepsza drużyna otrzyma możliwość zaprojektowania trzech kontrolerów w Xbox Design Lab – Microsoft podkreśla, że w tym wypadku otrzymacie możliwość skorzystania z full opcji ze wszystkimi bajerami.

Zapisy trwają do 20 maja, a dodatkowe szczegóły znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: