Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.05.2018 10:37
Kingdom Hearts 3. Redaktorzy sprawdzą demo jeszcze przed E3 2018. Termin relacji
613V

Kingdom Hearts 3. Redaktorzy sprawdzą demo jeszcze przed E3 2018. Termin relacji

Wygląda na to, że zapowiedzi premiery Kingdom Hearts 3 na 2018 rok nie były tylko blagą, żeby uspokoić inwestorów. Już za kilka dni odbędzie się pierwszy pokaz gameplayu, w którym wezmą udział dziennikarze.

Kingdom Hearts 3 znajduje się już w zaawansowanej fazie produkcji (miejmy nadzieję, że w finalnej). Już 18 maja demo tego role-playa akcji zostanie zaprezentowane wybranym redakcjom na spotkaniu odbywającym się w Wielkiej Brytanii.

Kingdom Hearts 3. "Ruskie-jajka" jako mini-gierki!

Square Enix potwierdza, że Kingdom Hearts 3 zostanie udostępnione w trakcie tego wydarzenia dziennikarzom w grywalnej formie. Embargo informacyjne trwać będzie do 18 maja, do godziny 15:00. Spodziewajcie się zatem po wybiciu tej godziny wysypu wrażeń i relacji z rzeczonej prezentacji.

Wiemy już, że Kingdom Hearts 3 ma być gwoździem programu w prezentacjach Square Enix na E3 2018. Spodziewamy się, że w Los Angeles gra dorobi się wreszcie dokładnej daty premiery. Niestety w przypadku Final Fantasy 7 Remake raczej trudno liczyć na jakieś konkrety. Podobno deweloperzy napotkali spore problemy w tworzeniu tej wyczekiwanej produkcji i mówi się już nawet o premierze w okolicach 2023 roku.

Tagi: embargo Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts III Square Enix

Nie przegap