Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 18:01
Borderlands 3, Splinter Cell, Assassin's Creed, Just Cause 4 i inne gry też na E3?
940V

Borderlands 3, Splinter Cell, Assassin's Creed, Just Cause 4 i inne gry też na E3?

Bethesda zaprezentowała dzisiaj RAGE 2. Pierwsza wzmianka o tytule pojawiła się w kanadyjskim sklepie, więc warto dokładnie przyjrzeć się wielkiemu wyciekowi. Może w ubiegłym tygodniu poznaliśmy największe niespodzianki tegorocznego E3?

Przedstawiciele Bethesdy bardzo żywiołowo zareagowali na przeciek RAGE 2. Firma po kilku godzinach w zasadzie potwierdziła przygotowanie gry, która dzisiaj została oficjalnie zaprezentowana.

Splinter Cell, Assassin's Creed, Just Cause 4, Gears of War 5, Borderlands 3 i Rage 2 w ofercie Walmartu

Nie możemy zapomnieć, że RAGE 2 to dopiero początek. Na liście pojawiło się kilka naprawdę ciekawych nazw, które powinny zostać ujawnione na tegorocznym E3 – The Division 2, Forza Horizon 4(5), czy też NBA 2K19 to pewniaki, których na pewno nie zabraknie w Los Angeles.

Na liście pojawił się również Splinter Cell – Ubisoft już wiele miesięcy temu wspominał o powrocie marki, a dość niespodziewanie w Ghost Recon Wildlands pojawił się Sam Fishter, który zapowiedział swoją kolejną misję. Trudno sobie wyobrazić, by Francuzi zdecydowali się na taką akcję marketingową nie zamierzając pociągnąć tematu. Powrót serii jest bardzo możliwy.

Podobną sytuację widzimy w przypadku Borderlands 3 – gra powstaje, jednak wciąż nie została oficjalnie ujawniona. Należy jednocześnie wspomnieć, że Take-Two zapowiedziało premierę kolejnej gry do 31 marca 2019 roku. Tytuł nie jest podobno zagrożeniem dla Red Dead Redemption 2, więc może to będzie ta produkcja?

Wracając jeszcze do Ubisoftu. Assassin’s Creed? Ostatnie plotki mówią o kontynuacji Assassin’s Creed Origins, ale nie możemy liczyć na tegoroczną premierę. Trudno również uwierzyć, by na koniec roku Square Enix zdecydowało się zaoferować graczom Just Cause 4 – raczej nikt nie sięgnie po wielki, otwarty świat po RDR 2, więc może będzie to jedna z niespodzianek na 2019 rok? Tytuł jest sporą ciekawostką, bo w zasadzie usłyszeliśmy o nim pierwszy raz przez ten przeciek.

Nie mogę pominąć Gears of War 5 – o tytule słyszeliśmy kilkukrotnie, ale wciąż nie pojawiły się choćby skromne, oficjalne informacje od Microsoftu. Produkcja może okazać się jedną z niespodzianek szykowanych przez Amerykanów na końcówkę roku.

Na zestawieniu pojawił się również Destiny Comet – jak wiadomo Bungie pracuje nad dużym dodatkiem, który ma trafić na rynek w drugiej połowie roku. Aktualnie bez szczegółów, jednak podtytuł „Comet” pojawił się już w kilku przeciekach.

Na koniec zostawiłem sobie LEGO DC Villains oraz Dragon Quest 2 – ten pierwszy tytuł jest jak najbardziej możliwy (w końcu LEGO Iniemamocni debiutują wkrótce i plotki o takiej pozycji pojawiły się w marcu), a Square Enix może odświeżyć kultowego RPG-a chcąc tym samym rozbudować swoją wielką markę.

Trudno powiedzieć, czy w tym wypadku możemy mówić o jednym z największych przecieków w historii naszej branży, jednak niemal o każdej grze z listy już wcześniej pojawiły się mniejsze lub większe wzmianki.

Jaki tytuł z tego przecieku chcielibyście zobaczyć w przyszłym miesiącu?

Tagi: Assassin's Creed Borderlands 3 e3 e3 2018 Just Cause 4 przeciek splinter cell wyciek

Nie przegap