Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 16:19
Deadpool 2 z gwiazdami Manchesteru United. Promocja trwa w najlepsze
2291V

Deadpool 2 z gwiazdami Manchesteru United. Promocja trwa w najlepsze

Ekipa odpowiedzialna za promocję Deadpool 2 nie oszczędza. Firma zatrudniła do promocji gwiazdy Manchesteru United i w najnowszym spocie pojawia się wytłumaczenie, dlaczego zdecydowano się zatrudnić kilka głośnych nazwisk.

Była Celine Dion, był David Beckham, a teraz są gwiazdy Manchesteru United. „Czerwone Diabły” nie mogą zaliczyć aktualnego sezonu do wyjątkowo udanego, jednak ich marka jest znana na całym świecie, więc nikogo nie powinien dziwić ten ruch. 

Deadpool 2 przeprasza Davida Beckhama na nowej reklamie

Deadpool 2 jest pewien, że tworząc kontynuację trzeba zadbać o odpowiedni budżet, bo jednocześnie można zostać pogrzebanym przez Avengers: Wojna bez granic – to właśnie z tego powodu Pyskaty Najemnik pojawia się w towarzystwie gwiazd.

Ekipa odpowiedzialna za film nie oszczędzała, ale czy było warto? Przekonamy się już wkrótce. Deadpool 2 trafi do polskich kin w najbliższy piątek, ale jeszcze przed debiutem przeczytacie na naszym portalu dogłębną recenzję.

Produkcja powinna szczególnie zainteresować fanów growych ekranizacji, ponieważ David Leitch (reżyser) będzie miał przyjemność pracować nad filmem The Division – Ubisoft zdecydował się na Amerykanina, który wcześniej pracował przy „John Wick”, czy też „Atomic Blonde”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: deadpool 2 film trailer zwiastun