Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.05.2018 09:36
Rage 2 to już pewniak. Wyciekł zwiastun gry
3170V

Rage 2 to już pewniak. Wyciekł zwiastun gry

Bethesda nadal niczego oficjalnie nie zapowiedziała, ale od kilkunastu minut wiemy, że Rage 2 istnieje naprawdę. Potwierdziła to krótka zajawka, która "wypłynęła" z serwerów firmy.

Dzisiaj ma zostać zaprezentowany tajemniczy trailer od Bethesdy. Wielu fanów było nie do końca przekonanych, że chodzi o Rage 2, bo pierwsza część tej marki nie zjednała sobie specjalnej sympatii graczy ani nie sprzedała się jakoś rewelacyjnie. Okazuje się jednak, że Bethesda nie zamierza porzucać Rage i że faktycznie przygotowuje się do wprowadzenia na rynek sequela.

Wyciek Walmart zdradza gorące gry

Temat potwierdził dzisiejszy "wyciek". Przez chwilę w Sieci można było znaleźć fragment zajawki Rage 2, który był wykonany tak profesjonalnie (materiał CGI/liveaction), że nie sposób myśleć, że mamy tu do czynienia z fałszywką. Niestety rzeczony materiał błyskawicznie wywalono z YouTube, ale gracze wykonali backupy m.in. tutaj (konieczne pobranie pliku mp4). Zrzuty ekranowe z tego filmiku znajdziecie w naszej galerii.

Ciekawy w tej perspektywie jest wątek Walmart. Znana sieć sklepów była źródłem pierwszego przecieku o Rage 2. Walmart donosił też jednak przy okazji o innych gorących produkcjach, które nie zostały jeszcze zapowiedziane. Dokładnie chodzi o nową odsłonę Splinter Cell, Just Cause 4, Gears of War 5, Borderlands 3 czy Destiny Comet. Skoro potwierdziły się wiadomości o Rage 2, to jest duża szansa, że zobaczymy też niedługo na rynku wspomniane gry AAA.

Tagi: Bethesda id Software rage Rage 2 wyciek

Nie przegap