Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 20:11
Call of Duty z nowym patronem. Cenega wyda w Polsce gry Activision
1019V

Call of Duty z nowym patronem. Cenega wyda w Polsce gry Activision

Cenega pozyskała kolejnego, bardzo mocnego partnera. Firma dzięki nawiązanej współpracy zajmie się wydawaniem produkcji przygotowywanych przez studia Activision Blizzard. To dobra wiadomość dla fanów pudełkowych wydań produkcji.

Cenega zajmuje się wydawaniem produkcji od takich firm jak 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. Teraz do katalogu wydawcy trafił kolejny „duży gracz”.

Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

Cenega oficjalnie potwierdziła nawiązanie współpracy dystrybucyjnej z Activision Blizzard. Firma wrzuci na polski rynek nadchodzące produkcje korporacji i gracze już teraz mogą liczyć na:

  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One)
  • Spyro Reignited Trilogy (PS4, XBO)
  • Call of Duty: Black Ops 4 (PC, PS4, XBO)

Firma będzie też odpowiedzialna za sprzedaż wcześniejszych tytułów Activision, a nowe komunikaty prasowe potwierdzą daty premier kolejnych gier. W kilku słowach pozyskanie nowego partnera zapowiedział Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.:

„Bardzo się cieszę z podpisania tej umowy i możliwości połączenia naszej wiedzy o rynku i doświadczenia z wielu lat dystrybucji najlepszych gier na rynku z najwyższą jakością produktów spod marki Activition"

Michelle van der Wilk-Rouhof, VP CEEMEA & Benelux, Activision Blizzard, również nie ukrywa zadowolenia z podpisania stosownych dokumentów:  

„Z chęcią rozpoczynamy współpracę z firmą Cenega na polskim rynku, która jest dystrybutorem z silnym zespołem i o ustalonej reputacji. Jesteśmy przekonani, że Cenega będzie w stanie wspierać i rozwijać w Polsce nasze ulubione marki Activision w najlepszy możliwy sposób. Z przyjemnością będziemy z nią blisko współpracować"

Z własnego doświadczenia wiem, że jest to dobra wiadomość dla graczy – Cenega dba o lokalizację gier oraz wrzuca na rynek grube wydania wielkich hitów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Black Ops 4 cenega

Nie przegap