Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 21:30
Destiny 2: Warmind, Conan Exiles oraz Pillars of Eternity 2: Deadfire ulepszone dzięki sterownikom Game Ready
549V

Destiny 2: Warmind, Conan Exiles oraz Pillars of Eternity 2: Deadfire ulepszone dzięki sterownikom Game Ready

W tym tygodniu między innymi na komputerach osobistych debiutują trzy duże tytuły, więc inżynierowie firmy NVIDIA przygotowali sterowniki zajmujące się optymalizacją produkcji. Gracze mogą liczyć na przyjemniejszą rozgrywkę w najnowszych grach.

Nie możemy ostatnio narzekać na brak mocnych tytułów. Pillars of Eternity 2: Deadfire może pochwalić się średnią na poziomie 89-90% i gra to zdaniem wielu jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich miesięcy.

Dying Light: Bad Blood prezentowany przez Techland. Gra wykorzysta funkcje GeForce Experience

Wspominam o tym tytule nie bez powodu, ponieważ firma NVIDIA przygotowała nowe sterowniki Game Ready zajmujące się optymalizacją i gracze mogą liczyć na lepsze osiągi właśnie w Pillars of Eternity 2: Deadfire, Destiny 2: Warmind oraz Conan Exiles.

"Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft."

Jednocześnie zostały wyłonieni zwycięzcy konkursu Shot With GeForce – Star Wars Battlefront 2, o którym wspominałem na portalu w marcu. NVIDIA otrzymała mnóstwo prac, a zwycięzcami zostali TheRedSith – pierwsze miejsce, meecherTV – drugie miejsce oraz VicenteProD – trzecie miejsce.

„Shot With GeForce to cyfrowa galeria online, dzięki której gracze z całego świata mogą dzielić się z innymi użytkownikami swoimi zdjęciami wykonanymi za pomocą narzędzia Ansel, dostępnego w aplikacji GeForce Experience. Umożliwia ono m.in. wykonywanie zrzutów ekranu z dowolnego kąta, dodawać filtry, dostosowywać wygląd obrazu i zapisywać go w różnych formatach, w tym super-rozdzielczości oraz 360 stopniach, tworząc tym samym wyjątkowe zdjęcia z gry.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Conan Exiles destiny 2: warmind game ready nvidia Pillars of Eternity 2: Deadfire