Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 20:21
Dragon Ball FighterZ z ogromną i bezpłatną aktualizacją
1285V

Dragon Ball FighterZ z ogromną i bezpłatną aktualizacją

Arc System Works nie zawodzi oddanych fanów uniwersum Dragon Ball. Studio właśnie zapowiedziało ogromną aktualizację, dzięki której produkcja zostanie znacząco powiększona, a jednocześnie twórcy znaleźli czas na liczne poprawki. 

Premiera Dragon Ball FighterZ odbyła się na początku roku, jednak produkcja wciąż cieszy się sporą popularnością. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ deweloperzy oraz wydawca stale dbają o przygotowywanie najróżniejszych atrakcji.

Dragon Ball FighterZ. Vegito wkracza do akcji

Na 9 maja zaplanowano wielką aktualizację do Dragon Ball FighterZ, która powinna zainteresować wszystkich posiadaczy produkcji. Gra w tym dniu zostanie wzbogacona o Fighterz CUP (comiesięczny turniej, w którym gracze będą walczyć i zdobywać punkty) oraz Party Battle (kooperacyjna rozgrywka dla trzech śmiałków, którzy zmierzą się z kolejnymi bossami).

Twórcy zdecydowali się również ulepszyć Replay Channel, Combo Challenge, Training Mode, Story Mode, a zarazem wprowadzili liczne ulepszenia oraz zmiany w poszczególnych postaciach. Deweloperzy usunęli także wiele błędów, które zostały wykryte podczas rozgrywki przez fanów produkcji.

Jest to na pewno kapitalna wiadomość dla graczy, którzy mogą szykować się na ulepszone bitwy. To oczywiście nie koniec atrakcji, ponieważ studio ma spore plany dotyczące rozwoju tytułu – według przecieków propozycja będzie rozwijany przez kilka kolejnych miesięcy, ponieważ Bandai Namco zależy, by sympatycy Dragon Ball spędzali czas na serwerach do czasu premiery nowej gry z serii.

Wszystkie wprowadzone zmiany znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ