Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 18:05
Spider-Man wygląda genialnie. Gameplay podsumowuje informacje
3247V

Spider-Man wygląda genialnie. Gameplay podsumowuje informacje

Najnowsza produkcja Insomniac Games może okazać się kolejnym ważnym tytułem przygotowanym dla PlayStation 4. Posiadacze japońskiej konsoli powinni usiąść wygodnie, zapiąć pasy i włączyć najnowszy materiał, bo jest to esencja Spider-Mana w najlepszej postaci.

Sympatycy marki Sony pewnie jeszcze teraz grają w najnowszą przygodę Kratosa, a już wkrótce poznają nową opowieść magików z Quantic Dream. Zainteresowani powinni poznać obie produkcje do września, ponieważ właśnie w tym miesiącu pojawi się nowy Spider-Man.

Spider-Man. Insomniac opowiada o projektowaniu bohatera

Insomniac Games wzięło na warsztat znanego superbohatera, jednak już teraz możemy śmiało powiedzieć, że Peter Parker dotychczas nie mógł pochwalić się tak piękną grą. W przeszłości zagraliśmy w kilka przygód Spider-Mana, lecz twórcy serii Ratchet & Clank mogą zdecydowanie rozwinąć to uniwersum.

Dzisiaj możecie spojrzeć na materiał z rozgrywki, który potwierdza jakość propozycji Insomniac Games. Spider-Man dynamicznie przemieszcza się po mieście, wykorzystuje gadżety, eliminuje kilku przeciwników, a całość wygląda wprost kapitalnie.

Część z zaprezentowanych materiałów mogliście już zobaczyć wcześniej, ponieważ jest to w zasadzie zbiór ujęć przygotowanych przez Game Informer – dziennikarze postanowili podsumować informacje i robią to w bardzo przyjemny sposób.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay insomniac games playstation 4 spider-man