Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 16:00
State of Decay 2 na zwiastunie premierowym i na rozgrywce. Autorzy zapraszają na betę
551V

State of Decay 2 na zwiastunie premierowym i rozgrywce. Autorzy zapraszają na betę

Undead Labs odlicza do wielkiej premiery kontynuacji State of Decay 2, więc z tej okazji możemy spojrzeć na świeży materiały prezentujące grę. Przed Wami sporo rozgrywki oraz klimatyczny zwiastun premierowy.

W ubiegłym tygodniu odbyła się prezentacja State of Decay 2. Dziennikarze pojawili się w Londynie, gdzie mogli zapoznać się ze sporym wycinkiem gry – moją opinię na temat produkcji możecie przeczytać poniżej.

State of Decay 2 – graliśmy w produkcję Microsoftu. Przepełnioną zombie, kooperacją i złem

Teraz siadajcie wygodnie i oglądajcie. Na dobry początek serwuję zainteresowanym premierowy zwiastun, który zapowiada atrakcje, a później zobaczycie kilka materiałów pozwalających spojrzeć na czystą rozgrywkę.

Gameplay prezentuje zmagania solo oraz w kooperacji – według moich doświadczeń w obu trybach można się dobrze bawić, bo ratowanie społeczeństwa nawet bez znajomych u boku potrafi sprawić sporo przyjemności. 

Warto pamiętać, że State of Decay 2 zadebiutuje na rynku pod koniec miesiąca – 22 maja odbędzie się premiera i gra jednocześnie trafi na półki sklepowe oraz do programu Xbox Game Pass.

Na zakończenie warto wspomnieć – jeszcze przed wrzuceniem gry na rynek, odbędzie się beta State of Decay 2, do której możecie zapisać się w tym miejscu.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap