Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 12:00
PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 Slim w promocji
6314V

PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 Slim w promocji

Polski oddział PlayStation zdecydował się na promocję swoich najważniejszych urządzeń. Klienci mogą nabyć PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 4 Slim w obniżonych cenach. Oferta powinna utrzymać się przez kilkanaście najbliższych dni.

Wczoraj miałem okazję wspomnieć na portalu o ciekawej informacji dla fanów marki PlayStation. Sony nawiązało współpracę z BenQ, na mocy której powstała specjalna seria monitorów licencjonowanych przez japońską korporację.

ZOWIE RL licencjonowanymi monitorami do PlayStation 4

Sprzęt może idealnie nadać się do świeżutkiego PlayStation 4 Pro lub PlayStation 4 Slim – oba urządzenia są właśnie przecenione przez Sony, które wspomina o idealnym prezencie na Komunię Świętą.

PlayStation 4 Pro kupicie w tej sytuacji już od 1499 zł, a PlayStation 4 Slim od 999 zł – w obu przypadkach wystarczy rozejrzeć się u tak zwanych „partnerów handlowych”, czyli dużych sieci sklepów, które już mają w ofercie urządzenia w tej cenie.

Przykładowo EuroRTVAGD oferuje białe PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 4 Slim w tych cenach… Choć pewnie identyczne propozycje znajdziecie również w Saturnie, MediaExpert, czy też Media Markt.

PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 Slim na Komunię

Źródło: Facebook/PlayStation Polska

Tagi: playstation 4 playstation 4 pro promocja Sony

Nie przegap