Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 20:00
Dragon's Crown Pro na zwiastunie. Atlus chwali się nową jakością
656V

Dragon's Crown Pro na zwiastunie. Atlus chwali się nową jakością

Atlus zdecydował się zachęcić graczy do Dragon's Crown Pro. Wypakowana wersja przygotowana z myślą o PlayStation 4 zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K i najnowszy materiał skupia się na pokazaniu nowe jakości.

Dragon's Crown Pro trafi do graczy 15 maja, jednak nie możemy zapomnieć, że jest to wyłącznie ulepszona wersja na PlayStation 4. Gra wcześniej trafiła na PlayStation 3 oraz PlayStation Vitę i w tym wypadku zainteresowani otrzymają możliwość wspólnego podbijania lokacji.

Dragon's Crown Pro z mistrzowską kooperacją. Atlus pokazuje zespołową rozgrywkę

Twórcy w przypadku najnowszej edycji zadbali o pełne wsparcie rozdzielczości 4K, więc możecie mieć pewność, że najnowsze wydanie zaoferuje najpiękniejszych bohaterów oraz potwory. Graficy zajęli się skromnym upiększeniem postaci i jakość oprawy dostrzeżecie na poniższym materiale wideo.

Deweloperzy zajęli się również odświeżeniem dźwięku – nowy soundtrack przygotował znany kompozytor Hitoshi Sakimoto. Dodatkowo twórcy pozwolą poznać przygody z angielskimi i japońskimi głosami, a gra otrzyma wszystkie poprawki oraz rozszerzenia znane z oryginału.

W pojedynkach może uczestniczyć jednocześnie czterech graczy, a znalezienie chętnych do gry będzie łatwe, ponieważ tytuł zaoferuje pełną cross-platformową zabawę – na jednym serwerze spotkają się gracze z PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że cena Dragon's Crown Pro (209 zł lub 188,10 zł PS+) może odstraszyć…

Źródło: YouTube.com

Tagi: