Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 16:15
Red Dead Redemption 2. Zwiastun jeszcze w tym tygodniu
1875V

Red Dead Redemption 2. Zwiastun jeszcze w tym tygodniu

Tylko Rockstar może zapowiadać zwiastun swojej produkcji i świat nie narzeka. Twórcy właśnie ujawnili, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy trzeci materiał z Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2018 roku, więc Rockstar może bez problemu „zapowiadać” przyjemności. Wydawca właśnie potwierdził opublikowanie nowego zwiastuna.

Red Dead Redemption 2 nie zostanie kolejny raz opóźnione. Take-Two jest pewne daty premiery

Jeszcze w tym tygodniu, a dokładnie w środę o godzinie 17:00 będziemy świadkami publikacji trzeciego zwiastuna z Red Dead Redemption 2. Aktualnie otrzymaliśmy wyłącznie poniższą grafikę, która podgrzewa graczy z całego świata.

Jest to niezwykle ciekawa sytuacja, ponieważ Rockstar zdecydowało się na publikację materiału w zasadzie przed E3. Impreza odbędzie się już w czerwcu, więc może w tym tygodniu otrzymamy zwiastun zapowiadający historię, a na show otrzymamy konkretny gameplay?

Trudno tak naprawdę przewidzieć. Możemy mieć mimo wszystko pewność, że gra nie zostanie już przełożona – Strauss Zelnick uspokoił w lutym inwestorów potwierdzając nadciągający zastrzyk gotówki przed końcem roku.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Take-Two zwiastun