Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 20:08
Blizzard ma pracować nad shooterem nastawionym na PVP
608V

Blizzard ma pracować nad shooterem nastawionym na PVP

Od wielu miesięcy pojawiają się kolejne przecieki dotyczące wciąż niezapowiedzianej produkcji. Blizzard rozwija nową grę i według najnowszych informacji, studio szykuje się do stworzenia strzelanki nastawionej na zmagania graczy.

Pod koniec ubiegłego roku informowałem naszych czytelników o nowym projekcie Blizzarda. Studio poszukiwało w grudniu pracowników do strzelanki z samochodami i najwidoczniej projekt wciąż żyje.

Blizzard poszukuje pracowników do tajemniczego projektu. FPS z samochodami?

Blizzard odniósł spektakularny sukces z Overwatch, ale możemy mieć pewność, że studio rozwija już przynajmniej kilka nowych gier. Jednym z tytułów jest kolejny shooter, o którym wiemy w zasadzie od końcówki 2016 roku.

Aktualnie studio poszukuje kolejnych pracowników i jednym z nich jest „starszy/główny projektant”, który będzie posiadał spore „doświadczenie w tworzeniu broni, umiejętności i systemów rozgrywki w grach akcji lub pierwszoosobowych strzelankach”. W informacji zamieszczonej przez firmę, pracownik musi posiadać ogromną wiedzę w temacie konkurencyjnych strzelanek, a w samym ogłoszeniu o pracę kilkukrotnie pojawia się zwrot „PVP”.

Trudno tak naprawdę przewidzieć kolejny ruch znanego studia, jednak możemy mieć nadzieję, że pierwsze wzmianki o grze zostaną opublikowane już pod koniec roku. Blizzard jak zawsze zorganizuje BlizzCon i będzie to bez wątpienia idealne miejsce do przedstawienia produkcji szerokiej publiczności.

Warto wspomnieć, że informatorzy nie są zgodni – niektóry przewidują shooter Battla Royale, inni Overwatch 2, a kolejni wspominają o strzelance w świecie StarCrafta.

Źródło: https://www.vg247.com/2018/04/27/blizzards-unannounced-shooter-will-have-a-pvp-focus/

Tagi: Blizzard fps projekt