Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 20:28
Frostpunk i BattleTech ulepszone przez sterowniki Game Ready
641V

Frostpunk i BattleTech ulepszone przez sterowniki Game Ready

W ostatnich dniach na komputerach osobistych zadebiutowały dwie bardzo mocne produkcje, które zostały już ulepszone przez specjalistów z firmy NVIDIA. Sterowniki Game Ready znacząco usprawniają Frostpunk i BattleTech.

To naprawdę dobry tydzień dla fanów rozgrywki na PC. W zaledwie kilka dni na komputerach osobistych zadebiutowały dwie, aktualnie ekskluzywne produkcje, które mogą pochwalić się dobrymi ocenami. Frostpunk zgromadził noty na poziomie 87%, a BattleTech zgarnął oceny w okolicach 80%.

Frostpunk ze świetnym rezultatem. Twórcy się chwalą i zapowiadają darmowe DLC

Firma NVIDIA dba o graczy na PC i właśnie z tego powodu zainteresowani mogą pobrać sterowniki Game Ready, które znacząco usprawniają działanie obu wspomnianych produkcji. Inżynierowie w tym wypadku zajęli się optymalizacją i znaczący wzrost jakości odczują gracze korzystający z kart graficznych GeForce.

„Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.”

Pliki pobierzecie za darmo, a stosowne „łatki” wylądowały już w GeForce Experince. Aktualizacje w tym wypadku nie są wymagane, ale na pewno warto się nimi zainteresować.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: