Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 18:46
Fortnite z bohaterami DC Comics. Wersja na Nintendo Switch ma otrzymać ekskluzywną zawartość
1644V

Fortnite z bohaterami DC Comics. Wersja na Nintendo Switch ma otrzymać ekskluzywną zawartość

Epic Games kuje żelazo póki gorące. Już wkrótce wystartuje czwarty sezon zmagań w Fortnite i wiele na to wskazuje, że wydarzenie będzie upiększone bohaterami z uniwersum DC. Firma aktualnie opublikowała dwie zajawki, które dla wielu graczy są jednoznaczne.

Małymi krokami fani Fortnite mogą szykować się na czwarty sezon zmagań. Wydarzenie jak zawsze otrzyma swój motyw przewodni i wiele na to wskazuje, że tym razem Epic Games postawiło na superbohaterów z DC.

Fortnite. Już nawet zawodowi piłkarze wolą grę Epic od Ligi Mistrzów

Skąd ten wniosek? Epic Games publikuje na Twitterze zajawki – w pierwszym dniu zobaczyliśmy grafikę z Flashem, w drugim na obrazku pojawiła się Wonder Women, a… Tencent, które posiada 40% udziałów w studiu odpowiedzialnym za Fortnite ma prawa do wprowadzania bohaterów z DC w swoim produkcjach. To właśnie z tego powodu w Arena of Valor możemy grać Batmanem, Wonder Woman i Jokerem.

Na pełne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze zaczekać, jednak trudno wyobrazić sobie, by Flash oraz Wonder Woman pojawili się na materiałach przez przypadek.

Jednocześnie pojawiła się bardzo ciekawa plotka. Według najnowszych przecieków Nintendo jest bardzo zainteresowane wrzuceniem na Nintendo Switch hit Epic Games – japoński wydawca nie chce jednak skupić się wyłącznie na Battle Royale, a chce całą produkcję. Fortnite ma otrzymać na hybrydowej konsoli własne treści związane z markami Nintendo.

Źródło: Twitter.com

Tagi: