Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 02.05.2018 09:00
Liga Mistrzów - rewanżowe mecze półfinałowe: dzisiaj Roma - Liverpool
991V

Liga Mistrzów - rewanżowe mecze półfinałowe: dzisiaj Roma - Liverpool

Poznaliśmy pierwszego finalistę tegorocznej Ligi Mistrzów - 26 maja w wielkim finale wystąpi Real Madryt. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie rywalem ekipy z Madrytu. O 20:45 Roma zmierzy się z Liverpoolem. Faworytem do awansu jest ekipa z Anglii, która wygrała u siebie 5:2, ale tegoroczna Liga Mistrzów pokazała, że wszystko może się zdarzyć. 

Zasady zabawy są bardzo proste - na specjalnej podstronie znajdziecie przygotowany zestaw par aktualnej kolejki Ligi Mistrzów. Wasze zadanie to wytypowanie wyników poszczególnych spotkań wraz z wynikami pierwszej połowy. Za poprawne typy dostajecie punkty, które następnie pozwalają utworzyć klasyfikację generalną. Najlepsze 5 osób po zakończeniu meczu finałowego 26 maja zgarną nagrody ufundowane przez Techland i PPE. 

LIGA MISTRZÓW W PRO EVOLUTION SOCCER 2018


Mecze półfinałowe (rewanże) - 1 i 2 maja

Pierwsze mecze:

  • Bayern - Real 1:2
  • Liverpool - Roma 5:2

Zapraszamy do typowania. Typować można do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto przypominamy, że typy można edytować (również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem). 

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2018. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Tagi: pes 2018