Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.04.2018 10:16
Xenoblade Chronicles 2. Nowa postać z Xenosagi w aktualizacji 1.4.0
613V

Xenoblade Chronicles 2. Nowa postać z Xenosagi w aktualizacji 1.4.0

Xenoblade Chronicles 2 jest cały czas rozwijane przez Monolith. Już w tym tygodniu otrzymamy nowe Blade'y - jedna z postaci pochodzi z serii Xenosaga.

KOS-MOS występowała już od premiery Xenoblade Chronicles 2 jako Blade. Tym razem dołączy do niej jej antagonistka z Xenosaga Episode III: Also sprach Zarathustra, czyli T-elos.

T-elos będzie można pozyskać tylko po przejściu Xenoblade Chronicles 2 i po rozpoczęciu trybu New Game +. Bohaterkę można "wylosować" w tradycyjny dla Xenoblade Chronicles 2 sposób (szansa na to jest wg deweloperów wysoka), czyli przez zużycie Core Crystal.

Drugi Blade to Poppi Buster. Korzystać z tego mecha może nie tylko Tora. Dostęp do rzeczonego zawodnika otrzymają jednak tylko osoby, które zakupiły przepustkę sezonową (Poppi Buster przyłączy się do drużyny po zaliczeniu zadania z najnowszego pakietu Questów).

W aktualizacji 1.4.0, która zostanie udostępniona jeszcze w tym tygodniu, dostaniemy też opcję handlowania częściami składowymi do Poppi z Bardem. Poprawiony ma zostać także system menusów przez dodanie nowych opcji sortowania.

W maju czekają na nas kolejne atrakcje w Xenoblade Chronicles 2. Deweloperzy zapowiedzieli ekstremalnie wysoki poziom trudności, kolejne Blade'y, wyzwania i questy.

Tagi: japonia nintendo switch patch switch Xenoblade Chronicles 2 xenosaga