Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2018 10:17
Vampyr. Polskie sklepy zachęcają do preorderów gadżetami
1020V

Vampyr. Polskie sklepy zachęcają do preorderów gadżetami

Dorzucanie do zamówień przedpremierowych różnych gadżetów i bonusów jest już standardem w USA. Często jest tak, że każda większa sieć sklepów przygotowuje swoją własną, unikalną ofertę. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w Polsce w przypadku gry Vampyr.

Vampyr trafi niedługo na rynek a sklepy zaczęły już przedsprzedaż tej świetnie zapowiadającej się produkcji od autorów Life is Strange. W Polsce ze swoją własną ofertą wystąpiło kilka sklepów.

Vampyr na świetnym zwiastunie

Zamawiając przedpremierowe wydanie Vampyr w Empiku otrzymamy w momencie wydania gry płytę gramofonową ze ścieżką dźwiękową gry. Decydując się na preorder w sieci MediaExpert dostajemy torbę z logiem gry. Z kolei MediaMarkt dorzuca do preorderów kubek a Muve.pl oraz Konsoleigry.pl stawia na DLC w postaci dodatku "Broń Dawnych Łowców".

Wygląda na to, że najciekawszą ofertą jest vinyl dołączany do zamówień Vampyra w Empiku (jeśli kolekcjonujecie i słuchacie muzyki na takim nośniku). Na płycie umieszczono 40 minut wybranych utworów muzycznych z gry. Za taką atrakcję (gra + vinyl) trzeba wyłożyć 199,99 zł.

Vampyr trafi na rynek 5 czerwca 2018 r.

Tagi: empik muve.pl. mediamarkt polska preorder promocja Vampyr vinyl