SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.04.2018 14:43
Final Fantasy VII Remake. Gra będzie czymś więcej niż się spodziewamy i "przerośnie oryginał"
1361V

Final Fantasy VII Remake. Gra będzie czymś więcej niż się spodziewamy i "przerośnie oryginał"

Square Enix pracuje nad odświeżeniem Final Fantasy VII już od paru długich lat, przez co wielu graczy zaczęło już wątpić w ogóle w jego powstanie na tej generacji sprzętowej. Kwadratowi zapewniają jednak, że taki okres oczekiwania, opłaci się wszystkim fanom gry.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami z obozu Square Enix, zespół odpowiedzialny za Final Fantasy VII Remake pragną osiągnąć coś więcej, niż dać nam zwykły remake starego tytułu. 

Deweloperzy wzięli się do pracy pełną parą, aby oddać w nasze ręce nowoczesną odsłonę serii, która w pełni uszanuje dokonania oryginału sprzed 21 lat. Tytuł ma "przerosnąć" pierwotną "siódemkę" i stać się najlepszą pozycją z całej sagi.

Pod względem rozgrywki producenci chcą dać nam dynamiczną produkcję, która zachowa także tradycyjne elementy strategiczne, co może się rzeczywiście udać, jeśli tylko podeszli do tematu z odpowiednią rozwagą. Nie wiadomo jeszcze kiedy zobaczymy Final Fantasy VII Remake, lecz Amazon już zbiera zamówienia przedpremierowe na ten rok.

FINAL FANTASY VII REMAKE - PSX 2015 Trailer

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-vii-exceed-original-development/

Tagi: final fantasy vii Final Fantasy VII Remake Square Enix