Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 16:23
God of War za 1 zł przy zakupie konsoli
1988V

God of War za 1 zł przy zakupie konsoli

God of War to najlepszy powód do kupienia PlayStation 4, więc RTV Euro AGD postanowiło wykorzystać okazję. Firma dorzuca za 1 zł produkcję Santa Monica Studio do wszystkich modelów japońskiej konsoli.

W przeciągu ostatnich lat na japońskiej konsoli zadebiutowało sporo killerów, ale niektórzy mogli czekać na powrót Boga Wojny. God of War trafił na PlayStation 4 i to bez wątpienia najlepszy powód do kupienia japońskiego urządzenia.

God of War - poradnik. Skrzynie Norn, mapy skarbów, artefakty, Kruki Odyna, bossowie

Sytuację wykorzystuje RTV Euro AGD, które oferuje God of War za 1 zł – małym „haczykiem” jest oczywiście fakt, że promocją mogą zainteresować się gracze, którzy kupią PlayStation 4 Slim lub PlayStation 4 Pro.

Najtańsza opcja to 1099 zł + 1 zł, więc w zasadzie za 850 zł otrzymacie PlayStation 4 Slim, które zaoferuje Wam sporo wyjątkowych momentów. Sony zagwarantowało maszynie kilka grubych hitów, a nie możemy zapomnieć, że na konsolę wciąż zmierzają mocne gry – Detroit: Become Human, Spider-Man, Days Gone, The Last of Us Part 2, czy też Death Stranding.

Wszystkie oferty znajdziecie w tym miejscu. Z tego miejsca zapraszam jeszcze naszą społeczność na poradnik, który przygotował dla Was Piotrek – znajdziecie tam mnóstwo cennych informacji dotyczących gry Santa Monica Studio.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/god-of-war-za-1-zl-przy-zakupie-wybranej-konsoli-ps4-w-euro/

Tagi: god of war playstation 4 PlayStation 4 Pro PlayStation 4 Slim promocja