Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 13:24
PlayStation Plus w promocji. Sony zachęca do usługi
4590V

PlayStation Plus w promocji. Sony zachęca do usługi

Sony zachęca do subskrybowania PlayStation Plus. Firma przygotowała kolejną promocję, która może zachęcić niektórych graczy do zainteresowania się usługą. Chociaż „Plus” nie jest tańszy, to klienci otrzymają trzy dodatkowe miesiące.

PlayStation Plus jest niezbędne dla wielu posiadaczy PlayStation 4, ponieważ usługa pozwala na sieciową rozgrywkę we wszystkich posiadanych produkcjach. Bez „Plusa” nie możecie mierzyć się ze znajomymi, ale propozycja ma też sporo innych pozytywów.

God of War - poradnik. Skrzynie Norn, mapy skarbów, artefakty, Kruki Odyna, bossowie

Systematycznie „Plusowicze” otrzymują dodatkowe zniżki na gry na PlayStation Store, a jednocześnie mogą pobrać kilka tytułów, które trafią do abonamentu. W kwietniu subskrybenci otrzymali:  

  • Mad Max (PS4)
  • Trackmania Turbo (PS4) 
  • In Space We Brawl (PS3) 
  • Toy Home (PS3) 
  • 99 VIDAS (PS Vita) 
  • Q*Bert Rebooted (PS3/PS4/PS Vita)

Teraz firma zachęca do propozycji nową promocją – za 240 zł otrzymacie dostęp do PlayStation Plus na 15 miesięcy. Zazwyczaj w tej cenie stajemy się członkami PS+ na 12 miesięcy, więc oferta może zainteresować wielu graczy. Promocja trwa od dzisiaj do 4 maja (10:00), więc macie jeszcze kilka dni na wpłacenie gotówki na konto.

Standardowo po dokonaniu zakupu warto wyłączyć opcję automatycznego odnowienia, ponieważ w innym wypadku możecie się pewnego dnia obudzić z odchudzonym kontem… Choć warto zauważyć, że w ofercie pojawia się informacja o pobieraniu gotówki po „pierwszym miesiącu” – jest to prawdopodobnie błąd, bo jak wiadomo automat działa po zakończeniu subskrypcji.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation plus promocja sony