Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 19:10
Satellite Reign za darmo. Gra przesiąknięta cyberpunkiem
1183V

Satellite Reign za darmo. Gra przesiąknięta cyberpunkiem

Macie ochotę na cyberpunkową strategię czasu rzeczywistego oferującą klasyczne podejście do rozgrywki? Pobierajcie Satellite Reign. Tytuł stawia na czteroosobową kooperację i oferuje sporą opowieść.

Satellite Reign to strategia czasu rzeczywistego przygotowana przez studio 5 Lives. Gra zadebiutowała na rynku 28 sierpnia 2015 roku i zebrała oceny na poziomie 75%.

Peggle za darmo

Przez najbliższe 48 godzin pobierzecie Satellite Reign za darmo. Jest to specjalna oferta HumbleBundle, więc zainteresowanych odsyłam na stronę, gdzie klikniecie „ADD TO CART”, a następnie otrzymacie klucz, który zrealizujecie na Steam.  

Szczerze mówiąc dotychczas nie słyszałem o tytule, ale właśnie przejrzałem opinie i w sumie… Warto zainteresować się tą propozycją. Gra na Steam kosztuje 107,99 zł, więc w tym wypadku zaoszczędzicie trochę grosza.

W tytule będziecie dowodzić oddziałem agentów, którzy muszą wykonywać najróżniejsze misje. Opowieść powinna zatrzymać Was przy ekranie na dobre 27-28 godzin. Wymaksowanie gry zajmuje podobno 37 godzin.

Zerknijcie na zwiastun premierowy. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: pc promocja satellite reign za darmo