Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 17:04
Twórcy Life is Strange i Vampyr pracują już nad nową marką. W planach kolejne gry
486V

Twórcy Life is Strange i Vampyr pracują już nad nową marką. W planach kolejne gry

Nadal czekamy na jakiekolwiek konkrety z Life is Strange 2, ale według najnowszych plotek, Dontnod Entertainment nie zamierza skupiać się wyłącznie na tym IP. Studio ma pracować nad kolejnymi produkcjami i przynajmniej jeden tytuł znajduje się w fazie rozwoju.

Dontnod Entertainment przygotowuje się do premiery Vampyr. Gra trafi na rynek w pierwszych dniach czerwca i może okazać się sporą przyjemnością dla fanów tematyki wampirów. W tytule wcielimy się w krwiopijcę, który każdego dnia musi walczyć z głodem.

Vampyr. Wymagania sprzętowe na PC

Francuskie studio znacząco urosło od premiery Life is Strange i według najnowszych przecieków, Dontnod Entertainment właśnie rozwija jeden, duży tytuł, a na temat kolejnych dwóch trwają rozmowy z potencjalnymi wydawcami.

Twórcy pracują nad produkcją, którą podobno ma wydać Bandai Namco – według plotek autorzy przygotowują narracyjna przygodówkę, której rozgrywka będzie oparta o dochodzenie. Bohater trafi do fikcyjnego, amerykańskiego miasta – więcej szczegółów na temat historii otrzymamy jeszcze w tym roku.

Możemy mieć jednocześnie pewność, że o francuskiej ekipie będzie w kolejnych miesiącach bardzo głośno. Jak widać plany są spore i w sumie nie powinno to nikogo dziwić – Life is Strange osiągnęło spory sukces, więc autorzy mogą kombinować i kreować nowe IP.

Źródło: https://www.pcgamer.com/vampyr-life-is-strange-developer-reportedly-working-on-multiple-new-games/

Tagi: Dontnod Entertainment Life is Strange