Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 21:00
Forgive Us Our Debts od Netflix. Włoski film z Jerzy Stuhrem
856V

Forgive Us Our Debts od Netflix. Włoski film z Jerzym Stuhrem

Pierwszy włoski film oryginalny stacji Netflix został zatytułowany Forgive Us Our Debts. Produkcja została zaprezentowana na zwiastunie, na którym dostrzeżecie znaną twarz. Jerzy Stuhr wciela się w jednego z bohaterów.

Jerzy Stuhr to doświadczony aktor, który miał okazję wystąpić w takich produkcjach, jak: „Seksmisja”, „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch” „Kingsajz”, „Pogoda na jutro”, czy też „Obywatel”. Krakowianin od 2015 roku nie występował w dużych, kinowych produkcjach.

Wiedźmin od Netflix z bardzo odległą premierą. Znamy konkrety

Teraz Stuhr powróci w bardzo ciekawej produkcji. Forgive Us Our Debts to pierwszy włoski film platformy Netflix, który opowie o mężczyźnie zmuszonym do pracy przy ściąganiu długów. Bohater ma spory rachunek do uregulowania i wplątuje się w bardzo trudny układ.

Za produkcję odpowiada włoski reżyser Antonio Morabito, który miał okazję pracować przy „Il venditore di medicine” oraz kilku mniejszych, krótkometrażowych projektach.  

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun – całość zapowiada się aktualnie bardzo zwyczajnie. Materiał potwierdza datę premiery: Forgive Us Our Debts zobaczymy już 4 maja, choć film nie zostanie wrzucony do oferty Netflix Polska.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/rzym-2018-jerzy-stuhr-we-wloskim-filmie-netflixa-3105145

Tagi: data premiery forgive us our debts netflix serial zwiastun