Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 15:05
Dom z papieru od Netflix z 3 sezonem
938V

Dom z papieru od Netflix z 3 sezonem

Netflix nie zamierza zakończyć przygody doświadczonych złodziei. Ekipa Profesora ma do wykonania jeszcze jedno zadanie i z tego powodu platforma zapowiedziała trzeci sezon Domu z papieru.

Dom z papieru wciąż zbiera bardzo mieszane opinie. Część widzów pokochała pierwszy sezon, kolejni wyśmiali absurdy, ale mimo wszystko wielu z chęcią zobaczyło kolejne odcinki. Druga historia została opublikowana na Netflix 6 kwietnia.

Dom z papieru 2 na zwiastunie. Hit Netflix powraca

Oglądaliście już drugi sezon? Ja jestem po trzech odcinkach i… Utknąłem. Mam zamiar skończyć przygodę w ten weekend, ale brakuje mi odrobinę chęci – nie ma już tego boom z pierwszej kampanii…

Mimo wszystko kilku znajomych chwali zakończenie, które najwidoczniej (nie znam szczegółów) zostawia pewną furtkę na kontynuację wydarzeń, ponieważ Netflix właśnie zapowiedział trzeci sezon. Platforma wspomina nawet, że premiera odbędzie się w 2019 roku.

Warto zaznaczyć, że trzeci sezon nie musi dotyczyć znanej ekipy – w mediach społecznościowych pojawiają się głosy, według których Hiszpanie mogą przedstawić zupełnie inny skok… Jednak czy ma to głębszy sens? Osobiście polubiłem Dom z papieru ze względu na Profesora, Berlina, czy też Tokio.

Oglądaliście drugi sezon, jak wrażenia?

Źródło: Twitter.com

Tagi: